Studenci i absolwenci

Studenci i absolwenci studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych

Możliwości zawodowe

Prowadzone przez firmę Air Products programy dla studentów i staże to szansa, by zdobyć doświadczenie zawodowe. Uczestnicy od razu otrzymają szansę, by wykorzystywać swoją wiedzę w pracy nad prawdziwymi przedsięwzięciami. Pracując w jednym z naszych biur, laboratoriów lub zakładów, uczestnicy uczą się i rozwijają się pod kierunkiem doświadczonych specjalistów, a także pomagają naszej firmie w realizacji celów biznesowych.

Uczestnicy naszych programów dla studentów otrzymają możliwości wykraczające poza realizowane przez siebie zadania. Oprócz tego, dowiedzą się więcej o firmie Air Products, zbudują swoją sieć zawodową oraz rozszerzą swoją wiedzę i możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy zmotywowanych i nieprzeciętnych studentów uczelni wyższych, którym oferujemy wiele możliwości rozwoju.

Zostaniemy w kontakcie

Istnieją duże szanse, że kontakt z firmą Air Products nie skończy się wraz z wykonaniem zadania. Wiele osób, które pracowały u nas jako studenci, zostaje pełnoetatowymi członkami zespołu Air Products, biorąc udział w jednym z naszych programów rozwoju zawodowego. Można również rozpocząć u nas kolejny staż, aby nauczyć się jeszcze więcej. Jeśli postanowisz wzbogacić swoje doświadczenie poprzez udział w więcej niż jednym zadaniu, być może będziesz pracować przy różnych projektach, w różnych lokalizacjach.

Jak się zgłosić

Zainteresowani ofertą firmy Air Products powinni skontaktować się z biurem kariery lub staży swojego uniwersytetu i sprawdzić, czy planujemy tam spotkania. Aby zobaczyć listę praktyk i programów pracy dla studentów oraz przesłać swoje zgłoszenie i życiorys, odwiedź stronę www.airproducts.com i kliknij przycisk Kariera.

Lokalizacje projektów w Europie

Studenci i absolwenci studiów magisterskich i podyplomowych: kariera i staż (tylko Stany Zjednoczone)

W wybranych zakładach na terenie Stanów Zjednoczonych firma Air Products prowadzi program dla studentów drugiego stopnia i dwuletnich studiów podyplomowych, którzy uzyskują kwalifikacje, certyfikaty i dyplomy w dziedzinie spawalnictwa, technologii procesów, automatyki i obróbki wstępnej. Osoby biorące udział w tym programie uzyskają prawdziwe doświadczenie, które będzie stanowić dopełnienie studiów. Uczestnicy będą pracować u boku naszych doświadczonych pracowników i wykonywać istotną pracę, uzyskując wiedzę o naszych działaniach, produktach i procesach. Oprócz tego, będą brać udział w szkoleniu w zakresie bezpieczeństwa i innych powiązanych szkoleniach, a także uzyskają możliwość odbycia praktyk obserwacyjnych u boku innych pracowników i lepszego poznania pracy wykonywanej w naszych zakładach.

Wielu spośród naszych dawnych stażystów wykorzystuje to doświadczenie jako pełnoetatowi pracownicy firmy Air Products. 

Jeśli weźmiesz udział w więcej niż jednym zadaniu, być może będziesz pracować przy różnych projektach, w różnych lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij