Studenci i absolwenci

Program rozwoju zawodowego – studenci i absolwenci studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych

Możliwości biznesowe

Program rozwoju zawodowego (ang. Career Development, CDP) to strategiczna inwestycja w przyszłość firmy Air Products. Dzięki niemu od ponad 50 lat znajdujemy najlepszych absolwentów zdolnych, by zostać przywódcami jutra.

Obserwowane przez nas dziedziny studiów obejmują wiele kierunków, między innymi:

  • Usługi Inżynieryjne
  • Informatyka (Information Technology)
  • Studia MBA w dziedzinie finansów, marketingu, łańcuchu dostaw i zarządzania
  • Studia doktoranckie w dziedzinie inżynierii chemicznej i mechanicznej, materiałoznawstwo
  • Zasoby ludzkie
  • Przeddyplomowe programy z dziedziny biznesu (Europa i Chiny)

Rekrutacja absolwentów, Europa

Doświadczenie w programie CDP

Dołączając do programu CDP, jego uczestnik rozpoczyna realizację pierwszego z trzech różnych, ambitnych zadań trwających 8-12 miesięcy.  Oczekujemy od niego efektów pracy, pomysłów i rzeczywistego wkład w projekt. Oczywiście, zapewniamy wsparcie niezbędne do odniesienia sukcesu i dołożymy starań, aby stworzyć atmosferę umożliwiające naukę i rozwój.

Zachęcamy do uzyskania dalszych informacji o programie rozwoju zawodowego poprzez odwiedzenie następujących linków:

Usługi Inżynieryjne 
Informatyka (Information Technology)
MBA
Studia doktoranckie

Regionalne rady CDP odgrywają ważną rolę w realizacji programu. W ciągu roku ich członkowie organizują różne spotkania, których celem jest zachęcanie uczestników do nawiązywania kontaktów wewnątrz społeczności CDP w ciągu dnia pracy i po jego zakończeniu. Umożliwia to stworzenie sieci złożonej z osób o podobnych rolach i doświadczeniach. Działania rady mogą obejmować:

  • Projekty na rzecz społeczności lokalnych
  • Spotkania, w tym pikniki i imprezy sportowe
  • Seminaria z zakresu rozwoju zawodowego

Lokalizacje projektów w Europie

Rozmowy kwalifikacyjne

Zazwyczaj odwiedzamy uczelnie jesienią i późną zimą. Odbywamy wtedy rozmowy kwalifikacyjne na stanowiska pełnoetatowe i staże. Typowy plan przewiduje zorganizowanie przed rozmowami kwalifikacyjnymi spotkań informacyjnych lub prezentacji, których celem jest zapoznanie studentów z naszą firmą i programami rozwoju. Terminy spotkań są bardzo różne, więc najlepiej jest skontaktować się z biurem uczelni.

Rozwój zawodowy

Zachęcamy do przyjęcia aktywnej postawy i wpływania na kierunek rozwoju swojej kariery. Jest to integralna część filozofii programu rozwoju zawodowego naszej firmy. Uczestnicy programu CDP rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania poprzez rotację między różnymi zadaniami w ciągu pierwszych dwóch lub trzech lat zatrudnienia. W trakcie projektu, razem ze swoim mentorem, uczestnik odkrywa własne możliwości, by na koniec okreslić ścieżkę kariery.

Rozwój zawodowy i osobisty pracowników to kluczowa część naszej strategii biznesowej. W efekcie wszyscy uczestnicy programu CDP uzyskują szerokie doświadczenie, wykonując rzeczywistą pracę. Zachęcamy do uzyskiwania kwalifikacji zawodowych i certyfikatów. Dysponujemy bogatą ofertą kursów wewnętrznych, które obejmują zagadnienia techniczne, umiejętności interpersonalne i zarządzania. W uzasadnionych przypadkach wspieramy także kursy zewnętrzne.

Air Products University - odpowiada za ciągłość nauki, składa się z 11 wydziałów, które zapewniają szerokie możliwości rozwoju, w tym szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, produktów i innych powiązanych tematów.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Wgląd w nasz europejski program dla absolwentów –CDP (career development programme).

Wgląd w nasz europejski program dla absolwentów –CDP (career development programme). (2:29)

Nasi absolwenci opowiadają o tym jak w rzeczywistości wygląda nasz program.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij